tineri mor i

Tinerii morţi într-o casă din Olteniţa – Legişti: Toate persoanele au murit intoxicate cu o substanţă necunoscută

Medicii legişti au finalizat necropsiile pe cadavrele celorlalţi doi tineri găsiţi morţi într-o casă din Olteniţa, rezultatele examenelor medico-legale arătând că toţi cei patru tineri au murit intoxicaţi cu o substanţă necunoscută, pe trupurile lor nefiind găsite urme de violenţă.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da