titul

Lăcătuş: Venisem la Steaua pentru a câştiga titlul şi m-a durut faptul că nu am reuşit

Fostul tehnician al echipei FC Steaua, Marius Lăcătuş, a declarat, la un post de radio, că principalul său regret odată cu demisia de la acest club este faptul că nu a reuşit că câştige titlul de campion alături de gruparea din Bulevardul Ghencea.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da