Şoferi aflaţi pe banda de urgenţă a A2, pedepsiţi cu ajutorul imaginilor din elicopterul Poliţiei
15:50, 19 Aug. 2024
Operaţiunea a avut loc duminică. Poliţiştii Serviciului de Siguranţă Rutieră au desfăşurat o acţiune pentru creşterea gradului de siguranţă în trafic, prin depistarea şi luarea măsurilor legale faţă de şoferii care nu respectă regulile de circulaţie, a transmis IPJ Constanţa. Acţiunea a avut loc pe Autostrada A2, iar la activităţile desfăşurate a participat şi un […]