trecerea de pietoni

O femeie din Vâlcea a murit după ce a fost lovită pe trecerea de pietoni de o motocicletă

O femeie de 69 de ani a murit duminică după ce a fost lovită de o motocicletă pe o trecere de pietoni din Râmnicu Vâlcea.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da