ulez

Autovehiculele vechi plătesc TAXA pentru a intra in centrul Londrei

Şoferii maşinilor mai vechi şi mai poluante, furgonetelor şi motocicletelor vor fi nevoiţi să plătească 12,50 lire sterline pentru a intra în centrul Londrei începând de luni, în încercarea primarului oraşului de a îmbunătăţi calitatea aerului, informează Reuters.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da