uromed

DOSARUL decontărilor ilegale de analize: Alţi şase medici şi asistente au fost arestaţi

Curtea de Apel Bucureşti a arestat preventiv şase medici şi asistente în cazul cărora Tribunalul Capitalei a dispus, în 30 martie, cercetarea în libertate, în dosarul decontărilor ilegale de analize medicale.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da