vandaliz ri

Cinci maşini ale Ambulanţei Bucureşti-Ilfov, vandalizate în ultima lună în sectorul 2

Cinci maşini de la Serviciul de Ambulanţă Bucureşti-Ilfov au fost vandalizate, în ultima lună, în zona Petricani-Gimalău din sectorul 2, unde, în timp ce echipajele acordau primul ajutor, persoane necunoscute au tăiat cauciurile, au spart geamurile sau au smuls staţiile vehiculelor de intervenţie.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da