vasul

FOTO Vasul care a intrat în coliziune cu o navă militară rusă în Marea Neagră s-a întors în Portul Midia

Vasul care transporta 8.800 de oi şi a intrat în coliziune cu o navă militară rusă în Marea Neagră s-a întors, vineri, în Portul Midia, iar după ce vor fi descărcate animalele, nava urmează să fie verificată în Şantierul Midia-Năvodari, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da