wach

Mariusz Wach, depistat pozitiv după meciul cu Vladimir Klitschko

Polonezul Mariusz Wach a fost depistat pozitiv cu steroizi după înfrângerea din meciul cu Vladimir Klitschko, deţinătorul titlurilor WBA-IBF-WBO la categoria grea, anunţă, marţi, presa germană, citându-l pe managerul campionului ucrainean.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da