ziua reginei

Ziua Reginei, sărbătorită cu şampanie la Ambasada britanică din Bucureşti

Ambasada britanică la Bucureşti a organizat, joi seară, ceremonia de marcare a Zilei Oficiale de Naştere a Majestăţii Sale Regina, ocazie cu care ambasadorul Martin Haris şi cei prezenţi la eveniment au închinat o cupă de şampanie în cinstea şefilor de stat englez şi român.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da