Ciolacu: România a fost o ţară de tranzit pentru droguri. Acum drogurile sunt lăsate şi în ţară
23:45, 06 Iun. 2024
„Până acum, România era o ţară de tranzit pentru droguri. Fiind acum şi foarte aproape de un conflict armat, încet încet aceste droguri au început să fie lăsate şi pe teritoriul României”, declară premierul Marcel Ciolacu.