- Home
- Life-Inedit
- (15.09.2017, 07:15)
Care este cel mai mare regret al Mariei Băsescu. Ce ar fi vrut să facă în tinereţe
Maria Băsescu şi-a dedicat întreaga viaţă creşterii copiilor, dar şi soţului ei şi a stat pe cât se putea de departe de ochii presei.
Urmărește
813 afișări
Care este cel mai mare regret al Mariei Băsescu. Ce ar fi vrut să facă în tinereţe
Într-un interviu acordat în urmă cu câtva timp, Maria Băsescu dezvăluia cum a fost căsnicia cu un om care era mai tot timpul plecat, dar şi ce regretă cel mai mult în viaţă.
„Îmi plăcea foarte mult pentru că totdeauna mi-a plăcut societatea, oamenii. Să fie mulţi oameni în jurul meu. Mai târziu am ajuns închisă între patru pereţi. Am stat foarte mult singură. E adevărat, la început am încercat să dau fetiţa la creşă, dar nu se adapta. Era mereu bolnavă şi nu mânca. Aşa că am rămas acasă. Singură. Soţul meu pleca mereu pe mare”, a declarat Maria Băsescu, potrivit ONE.
Ea a mai adăugat că era foarte tristă atunci când soţul ei era plecat pe mare. La un moment dat, în cursul interviului, şi-a cerut scuze pentru felul în care vorbeşte. „Chiar vreau să-mi cer scuze pentru felul în care mă exprim. Probabil că mă exprim greoi. Asta pentru că foarte mult timp am vorbit numai cu câinele”, a spus fosta primă doamnă a României.
ULTIMELE ȘTIRI
-
TU l-ai vota pe Donald Trump, dacă ar candida la Președinția României? VOTEAZĂ AICI / Sondaj Aleph News – Mediafax – Ziarul Financiar
-
Şeful detaşamentului personal al lui Trump va fi nominalizat pentru director al Secret Service
-
CNS Cartel ALFA: politicienii se joacă cu chibrituri lângă butoiul de pulbere
-
Revoluţie totală în lumea vacanţelor. Un antreprenor român care a clădit de la zero o afacere în turism anunţă o schimbare radicală în modul oamenilor de a călători. Cum vor arăta concediile viitorului
Întrebată care sunt regretele ei, soţia lui Traian Băsescu a spus că regretă vremurile când mergea la serviciu, că îi lipseşte agitaţia de pe atunci, şi regret de asemenea faptul că nu a mai avut şi al treilea copil.
Citeşte şi: Cum arată fetiţa Serenei Williams. Jucătoarea de tenis a stat în spital şase zile după naştere, din cauza unor complicaţii | FOTO, VIDEO
Citeşte şi: Încep Zilele Bucureştiului: Concerte, show-uri 3D şi spectacole de teatru, printre surprizele pregătite/ Programul manifestărilor
Citeşte şi: Lingouri de aur, în valoare de 800.000 de euro, furate de la o femeie de 90 de ani din Franţa. Unde îşi ţinea bătrâna averea
Citeşte şi: Selena Gomez dezvăluie că a făcut un TRANSPLANT de rinichi, care o ajută în lupta ei cu boala Lupus. Artista a postat fotografii din spital cu donatoarea, "cea mai bună prietenă" a ei
Citeşte şi: IMAGINILE ZILEI: O călugăriţă nu se dă în lături de la nimic. Taie copacii căzuţi în urma uraganului Irma cu o DRUJBĂ
Citește pe alephnews.ro: Viktor Orbán blochează aderarea Ucrainei la Uniunea Europeană. Ce soluții are UE
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
Surpriză la început de an: FMI a schimbat şeful pentru România şi descinde la Bucureşti la începutul lunii februarie să se întâlnească cu Guvernul şi BNR pentru a ”analiza evoluţiile economice şi financiare recente”
Cine este miliardarul discret care împinge din umbră o întreagă ţară de pe drumul european către un parteneriat cu Rusia
Oficial Direcţia Informaţii Militare: este un grad de probabilitate scăzut pentru o confruntare Rusia – NATO
Prezentatoarea știrilor și iubita ei cântăreață, imagini îndrăznețe din vacanța romantică din Costa Rica
PROSPORT.RO
Tabel pentru bărbați și femei | Pe ce dată ieși la PENSIE, în funcție de luna și de anul nașterii
GANDUL.RO
Cine este „Raisa”, femeia de pe TikTok care îl promovează intens pe Călin Georgescu: „Președintele României și comandantul meu suprem”
Ministrul Justiţiei: La sfârşitul lunii martie cred că SIIJ poate fi desfiinţată. "Această Secţie şi-a ratat rolul pe care l-ar fi putut avea"
ULTIMA ORǍ
vezi mai multe