Jennifer Lopez a povestit, într-un interviu pentru revista Harper’s Bazaar, că acest regizor i-a cerut să îi arate sânii.
„Dar am făcut-o? Nu, nu am făcut-o!”, a spus aceasta.
„Când am protestat, am fost îngrozită. Îmi amintesc că inima îmi bătea puternic şi mă gândeam «Ce am făcut? Omul ăsta este cel care mă angajează!»”, a adăugat Lopez.
„Era unul dintre primele mele filme. Dar, în mintea mea, ştiam că acest comportament nu este unul corect”, a mai spus actriţa.
Interviul integral va fi publicat pe 27 martie.
Jennifer Lopez, în vârstă de 48 de ani, s-a lansat iniţial ca actriţă, înainte de a deveni o vedetă a muzicii pop. După ce a devenit cunoscută în anii 1990 cu rolul din sitcomul „In Living Color”, Jennifer Lopez a devenit un star de talie mondială, remarcându-se în filme precum „Selena”, „Trenul cu bani”, „Anaconda”, „Eu cu cine mă mărit?”, „Camerista”, „Plan de rezervă” şi „Pregăteşte-te, că vine!”.
Şi-a lansat albumul muzical de debut, „On the 6”, în 1999. Jennifer Lopez s-a remarcat şi în calitate de jurat al emisiunii-concurs „American Idol”, dar şi cu numeroase albume pop, care s-au vândut în peste 80 de milioane de exemplare. Jennifer Lopez este şi o femeie de afaceri cu un simţ antreprenorial dezvoltat, artista lansându-şi propria companie de producţie, o linie vestimentară şi o gamă de parfumuri.
Citeşte şi: Tibi Uşeriu a câştigat pentru a treia oară cel mai greu maraton din lume – 6633 Arctic Ultra. Primele declaraţii | GALERIE FOTO, VIDEO
Citeşte şi: Mandat de arest pe numele unei prinţese saudite, emis la Paris. Ce i-a făcut unui bărbat
Citeşte şi: Simona Halep, întâlnire cu o celebră actriţă de la Hollywood înainte de finala de la Indian Wells: Îmi place „Bătălia sexelor”| FOTO, VIDEO
Citeşte şi: Soţia lui Donald Trump Jr. a intentat divorţ, după 12 ani de căsnicie. Care sunt motivele | GALERIE FOTO
Citeşte şi: Regina Elizabeth a II-a şi-a dat consimţământul formal pentru căsătoria prinţului Harry cu Meghan Markle. Ce pregătiri se fac pentru nunta regală
Citeşte şi: Un laureat Nobel, dat dispărut, descoperit în viaţă, dar confuz. Soţia sa, găsită moartă