GIP: Vlădescu a primit contracte de 500.000 euro din bani publici;Vlădescu: Nu am făcut nimic ilegal
16:12, 21 Apr. 2010
Grupul de Investigaţii Politice susţine că, în mandatul anterior de ministru al Finanţelor al lui Sebastian Vlădescu, o firmă la care acesta e acţionar a primit 7 contracte din bani publici în valoare de 500.000 de euro, în replică Vlădescu spunând că nu a făcut nimic ilegal sau imoral.