- Home
- Politic
- BUCUREŞTI, (13.01.2015, 12:18)
- Andi Manciu
- Home
- Video
- Politic
- Vești bune
- Economic
- Social
- Externe
- Healthcare Trends
- Marius Tucă Show
- Gândurile lui Cristoiu
- Coronavirus
- Facem România bine
Stroe şi-a dat demisia din partidul lui Tăriceanu şi vrea să se înscrie în UNPR
Deputatul Radu Stroe a declarat marţi, pentru MEDIAFAX, că şi-a dat demisia din PLR, partidul condus de Călin Popescu Tăriceanu, şi intenţionează să se înscrie în UNPR în perioada următoare, precizând că nu face reproşuni nimănui şi este o decizie personală.
551 afişări

Stroe şi-a dat demisia din partidul lui Tăriceanu şi vrea să se înscrie în UNPR (Imagine: Liviu Chirică/Mediafax Foto)
”Am demisionat din motive personale din PLR. Nu fac reproşuri nimănui şi e decizie persoană. La începutul sesiunii parlamentare îmi voi anunţa adeziunea la grupul parlamentar al PSD, din care face parte şi UNPR”, a declarat Stroe.
Deputatul a menţionat că intenţionează să se înscrie în UNPR în perioada următoare.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Un virolog care a lucrat pentru Bill Gates avertizează că vaccinarea în masă ar putea fi „un pas mic împotriva virusului și o catastrofă pentru omenire”
-
Prima lansare Apple din 2021. Noile produse cu care s-ar putea lăuda gigantul Tech
-
Regina Elisabeta a Marii Britanii a revenit la sarcinile regale, la cinci zile după moartea prinţului Philip
-
Vlad Voiculescu, după noile criterii: Bucureştiul NU se carantineaza de Paşti


Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.




CANCAN.RO

GANDUL.RO


ULTIMA ORǍ
vezi mai multe