Mutu a jucat o repriză la Cesena în remiza cu echipa Catania

Atacantul Adrian Mutu a jucat o repriză în meciul pe care echipa Cesena l-a încheiat la egalitate, scor 0-0, miercuri, pe teren propriu, cu formaţia Catania, în restanţa contând pentru etapa a XXII-a a campionatului Italiei.

80 afișări
Imaginea articolului Mutu a jucat o repriză la Cesena în remiza cu echipa Catania

Adrian Mutu (Imagine: Arhiva Mediafax Foto/AFP)

Mutu a fost înlocuit la pauză cu Arrigoni.

Alte două meciuri restante din altă etapă, a XXIII-a, s-au încheiat cu următoarele rezultate:

Bologna - Juventus 1-1

Au marcat: Di Vaio '17/ Vucinici '59

Parma - Fiorentina 2-2

Au marcat: Okaka '28, Giovinco '87 (penalti) / Nastasic '60, Cerci '71.