65 de ani

65 de ani de la înfiinţarea clubului Dinamo: Radu Stroe i-a felicitat pe sportivii „alb-roşii”

Ministrul Afacerilor Interne, Radu Stroe, i-a felicitat, marţi, pe angajaţii şi sportivii Clubului Sportiv Dinamo Bucureşti, cu ocazia împlinirii a 65 de ani de la înfiinţarea grupării "alb-roşii", se arată într-un comunicat al ministerului.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da