acord arbitru

Borcea: Am convenit cu Iancu să ne arbitreze Tudor

Preşedintele executiv al FC Dinamo, Cristian Borcea, a declarat, marţi, agenţiei MEDIAFAX, că a convenit împreună cu preşedintele grupării FC Timişoara, Marian Iancu, ca derbiul de duminică să fie arbitrat de o brigadă condusă de Alexandru Tudor, propunere acceptată de CCA.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da