anchet ambulan

Anchetă în cazul unei ambulanţe care a transportat autostopişti băuţi

Serviciul de ambulanţă Buzău, sub supravegherea Ministerului Sănătăţii, a început o anchetă, după ce a fost sesizat că pe internet a apărut un film intitulat "Chef în Ambulanţă", în care autostopiştii beau şi dansau în maşina care se întorcea în oraş, după ce a transportat un bolnav la spital.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da