angajati ore suplimentare

Angajaţii la privat fac ore suplimentare fără plată pentru a-şi păstra jobul

Angajaţii din companiile private sunt dispuşi să muncească în plus, fără a mai fi plătiţi pentru acele ore suplimentare, informează "Gândul".
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da