autoriza ie ministerul s n t ii

Bazac: Medicii israelieni nu aveau voie să lucreze în clinica Sabyc fără autorizaţia MS

Ministrul Sănătăţii, Ion Bazac, a anunţat, joi, că medicii israelieni nu aveau voie să lucreze în centrul Sabyc fără aprobarea Ministerului Sănătăţii, iar aceştia nu au solicitat la minister un astfel de document.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da