b neasa drive in cinema

Se lansează primul cinematograf drive-in din România

Primul cinematograf drive-in digital din România se lansează pe 1 iulie, urmând să funcţioneze pe întreaga durată a verii şi să le ofere bucureştenilor posibilitatea de a urmări filme din propria maşină.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da