baze militare SUA Golf

Unde a lansat Iranul rachete în urma atacurilor SUA-Israel?

Iranul a lansat rachete asupra bazelor americane din Qatar, Kuweit, Emiratele Arabe Unite, Bahrain și asupra Israelului, după atacurile aeriene americano-israeliene asupra unor ținte iraniene.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da