betii

România, pe locul doi în Uniunea Europeană la frecvenţa consumului intens de alcool

Circa 35% dintre români au spus că au luat parte la episoade de consum intens de alcool cel puţin o dată pe lună în anul 2019, conform datelor de la Eurofound, oficiul european de statistică. Ponderea înregistrată de România a fost a doua cea mai mare din UE, după cea din Danemarca, de 38%. Pe […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da