birocra ie italia

Un român şi-a dat foc în centrul Romei

Un cetăţean român şi-a dat foc în centrul Romei în semn de nemulţumire faţă de birocraţia din Italia, relatează Il Messaggero în ediţia electronică.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da