C.I. Parhon

Rogobete anunță înființarea unui centru de management al obezității la Institutul C.I. Parhon

Ministrul Sănătății Alexandru Rogobete a anunțat marți înființarea unui centru de management al obezității la Institutul C.I. Parhon: „Obezitatea este una dintre cele mai serioase provocări medicale ale prezentului”.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da