capitala creste verde

Oprescu a plantat copaci la lansarea acţiunii „Capitala creşte verde”

Edilul şef al Capitalei, Sorin Oprescu, a participat, sâmbătă, la lansarea acţiunii de curăţenie "Capitala creşte verde", ajutând la săparea unor şanţuri şi la plantarea unor copaci în spaţiul verde din faţa unui bloc din Sectorul 6.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da