card acces

CARDURI DE ACCES pentru elevi, în toate şcolile din Sectorul 1, de la începutul anului şcolar

Primăria Sectorului 1 introduce carduri de acces pentru elevi în toate şcolile şi liceele din sector, cu excepţia unităţilor speciale, cei nou-veniţi în clasa I şi în clasa a IX-a urmând să beneficieze de acest sistem de la 15 octombrie.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da