celula de urgență

Criza apei în spitalele din Prahova: Celula de urgență, activată la Ministerul Sănătății

Celula de urgență a fost activată marți la nivelul Ministerului Sănătății, după ce cinci spitale din județul Prahova au rămas fără apă menajeră.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da