centre de detentie

Trump anunță că polonezi și moldoveni au fost eliberați din centrele de detenție din Belarus și Rusia

Președintele american Donald Trump a anunțat duminică faptul că trei polonezi și doi moldoveni au fost eliberați din centrele de detenție din Belarus și Rusia, în urma eforturilor diplomatice la care au participat Statele Unite.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da