centru de colectare

Incendiu puternic la un centru de colectare a gunoaielor din Timişoara. Fumul, vizibil de la câţiva kilometri| FOTO

Un incendiu puternic a izbucnit sâmbătă la un centru de colectare de deşeuri din Timişoara, fumul dens fiind vizibil de la câţiva kilometri distanţă, iar 19 pompieri cu cinci autospeciale încearcă să stingă flăcările.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da