cipria șerban

Ciprian Șerban: Gările din marile orașe sunt în diverse stări de degradare; primarii vor să le modernizeze

Ministrul Transporturilor, Ciprian Șerban, a discutat cu primarii în ședința Asociației Municipiilor din România, despre modernizarea gărilor din marile orașe, ajunse în diverse grade de degradare.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da