coma indusa

Cântăreața Bonnie Tyler a ieșit din coma indusă, dar e în continuare în stare gravă

Echipa artistei Bonnie Tyler a anunțat că aceasta s-a trezit din coma indusă în care a fost plasată în urmă cu mai bine de o lună. Însă, cântăreața se află în continuare într-o „stare foarte gravă”.

Cântăreața Bonnie Tyler a fost plasată în comă indusă, se află în stare critică. Ce s-a întâmplat

Cântăreața britanică Bonnie Tyler a fost plasată în comă indusă medical, potrivit ziarului portughez Correio da Manha .

O femeie din Ungaria a aflat că a devenit mamă după o lună de comă indusă

O femeie din Ungaria a aflat că a născut o fetiţă după o lună de comă indusă, după ce a fost testată pozitiv pentru COVID-19 şi a făcut pneumonie, transmite Reuters. Szilvia Bedo-Nagy era în ultimul trimestru de sarcină când a fost confirmată cu COVID-19, la sfârşitul anului trecut, şi a fost trimisă acasă în […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da