copii centru plasament

Şase copii de la un centru de plasament din Râmnicu-Vâlcea au ajuns la spital cu simptome digestive

Şase copii de la un centru de plasament din Râmnicu-Vâlcea au ajuns la spital cu simptome digestive după ce au mâncat mămăligă cu brânză şi smântână, o anchetă epidemiologică fiind declanşată în acest caz, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da