cornel r p

Plecări pe bandă rulantă de la Steaua: Alţi doi jucători ai Stelei şi-au reziliat contractele cu formaţia „roş-albastră”

După Ciprian Marica, alţi doi jucători ai Stelei şi-au reziliat contractele cu formaţia finanţată de George Becali.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da