cristobal marquez

Un fotbalist din liga a doua spaniolă a fost eliminat de două ori în acelaşi meci. Cum a fost posibil

Cristobal Marquez, jucătorul lui Fuenlabrada, a fost eliminat de două ori în acelaşi meci. Incidentul a avut loc în timpul partidei cu Girona din al doilea eşalon al Spaniei.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da