deputati program

Deputaţii intră în concediu fără plată

Deputaţii nu vor lucra, săptămâna viitoare, şi nu vor primi nici indemnizaţie de şedinţă şi nici diurnă, a anunţat, miercuri, preşedintele Camerei Deputaţilor, Roberta Anastase, arătând că, astfel, va fi aplicată hotărârea privind obligativitatea bugetarilor de a-şi lua concediu fără plată.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da