deșuri

Garda de Mediu a verificat toate gropile de gunoi municipale și a dat amenzi de 1,1 milioane de lei

Garda Națională de Mediu și Inspectoratul General pentru Situații de Urgență au verificat toate cele 50 de depozite conforme de deșeuri municipale clasa B din România, în urma cărora au fost adate amenzi de 1,1 milioane de lei.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da