doina pecingin

Asistenţa şefă de la secţia neonatologie din cadrul Maternităţii Giuleşti a demisionat

Asistenta şefă de la neonatologie din cadrul Maternităţii Giuleşti, Doina Pecingină, şi-a dat demisia, în urma scandalului privind bebeluşii arşi în cap cu un dezinfectant, a declarat, joi, pentru MEDIAFAX, directorul spitalului Bogdan Marinescu.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da