echipa etapei liga campionilor handbal feminin

Două handbaliste de la Gloria Bistrița, incluse în echipa ideală a etapei din Liga Campionilor

Două handbaliste ale clubului Gloria Bistrița au fost incluse în echipa etapei din manșa tur a play-off-ului din Liga Campionilor EHF, prezentată marți, după prestațiile solide din victoria echipei românești pe terenul formației daneze Ikast, scor 35-34 (16-21).
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da