eu am fost de vină

Bogdan Ivan, despre accidentul în care a fost implicat: Eu am fost de vină

Social-democrat Bogdan Ivan a vorbit sâmbătă despre accidentul în care a fost implicat joi seara în municipiul Bistrița, când a intrat cu mașina într-un autobuz: „Efectiv nu l-am văzut”.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da