exces de viteza

Presa maghiară: Șoferii români încearcă să păcălească radarele e-SIGUR. Greșeala care îi poate costa libertatea

32 de șoferi români au încercat să scape de amendă pentru viteză excesivă, spunând că la volan se afla soția. Noul sistem e-SIGUR i-a prins pe toți, scrie presa maghiară.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da