fractur de femur

MS propune sancţiuni disciplinare pentru medicii gălăţeni

Comisia Ministerului Sănătăţii care a analizat cazul copilului cu fractură de femur tratat incorect la spitalul "Sfântul Andrei" din Galaţi a propus sancţionarea disciplinară a şefilor secţiilor de obstetrică-ginecologie şi neonatologie şi a medicilor neonatolog şi obstetrician care l-au tratat.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da