gala colegiului medicilor

Alexandru Rogobete la Gala Colegiului Medicilor: „Este un moment important pentru sănătatea românească. Astăzi medicina în România nu se mai face cu mâinile goale”

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a declarat joi la Gala Colegiului Medicilor că sistemul de sănătate din România începe să se modernizeze, cu spitale noi, unități renovate și echipamente mult mai moderne.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da