gala nme

Oasis – cea mai bună trupă britanică la gala NME (Video)

Oasis a fost desemnată cea mai bună trupă britanică, iar The Killers a primit premiul pentru cel mai bun grup internaţional la gala NME Awards, care a avut loc miercuri seară, la Londra, informează bbc.co.uk.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da