granby

Monica Niculescu şi Raluca Olaru, eliminate de la turneul Granby, din Canada

Perechea alcătuită din Monica Niculescu şi Raluca Olaru a fost eliminată joi noaptea din proba de dublu a turneului de tenis de categorie WTA 250 de la Granby, Canada. Cele două au fost învinse în sferturile de finală ale competiţiei de cuplul Daria Saville (Australia)/ Ena Shibahara(Japonia).
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da