griă

Al șaptelea deces din cauza gripei în județul Sibiu

O femeie de 81 de ani din Agnita a murit după ce a fost disgosticată cu gripă. Este al șaptelea deces înregistrat în acest sezon din cauza gripei în județul Sibiu.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da