grip porcinn

Timişoara: Doi tineri veniţi din Spania, internaţi cu simptome de gripă

Un cetăţean spaniol şi o tânără din Timişoara au fost internaţi, marţi, la Spitalul "Victor Babeş" din Timişoara deoarece erau răciţi, urmând ca celor doi să li se facă analize pentru a se vedea dacă sunt infectaţi cu virusul gripei A (H1N1), a declarat directorul spitalului, Dorin Vancea.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da