grup de monitorizare

Alexandru Rogobete anunță înființarea unui grup de monitorizare a medicamentelor: „Nu vorbim despre o criză în acest moment, dar ar fi iresponsabil să ignorăm semnalele din piață”

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat crearea unui grup care să verifice zilnic stocurile de medicamente și să prevină eventuale lipsuri din industrie.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da