institutul de boli infec ioase

Suspect de botulism, în stare gravă la Institutul de Boli Infecţioase „Matei Balş”

Un bărbat suspect de botulism, care a fost internat, în urmă cu o săptămână, la Institutul de Boli Infecţioase "Matei Balş" din Bucureşti, este în stare extrem de gravă, a declarat, luni, Doina Ionăvescu, şeful secţiei de Terapie Intensivă a unităţii sanitare.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da